Parafia Rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Niedziela i Święta: 08:00, 11:00, 12:30, 15:00,

Święta zniesione: 08:00, 18:00,

Dni powszednie: 18:00

XXIX Piesza Pielgrzymka w intencji Trzeźwości Narodu z Radomia do Niepokalanowa 25-30 czerwca 2018.

 

25. każdego miesiąca o godz. 18.00, w parafii Miłosierdzia Bożego w Radomiu, sprawowana jest Msza Święta w intencji trzeźwości i po Mszy Świętej spotkanie grup, ruchów, stowarzyszeń trzeźwościowych i wszystkich chętnych.

 

W każdą niedzielę o godz. 16.00 prowadzony jest program terapii i formacji odpowiadający chrześcijańskiej wizji człowieka i świata „Wreszcie żyć”- program dla osób pragnących trzeźwości i pogłębienia swego życia - w parafii Miłosierdzia Bożego w Radomiu.


W każdy czwartek o godz. 16.30 odbywają się spotkania biblijno - formacyjne dla Osób współuzależnionych w parafii Miłosierdzia Bożego w Radomiu.

 

W każdy pierwszy piątek miesiąca Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwa o uzdrowienie z nałogów i łaskę trzeźwości prowadzona przez Wspólnotę Przyjaciół Przenajświętszej Krwi. Podczas Adoracji jest możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty - w parafii Miłosierdzia Bożego w Radomiu.

 

Organizujemy dni skupienia (godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego, Msza Święta o łaskę trzeźwości, Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie z nałogów, świadectwa).

 

Zapraszamy na stronę: http://www.kongrestrzezwosci.pl/