Parafia Rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego

 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size

Niedziela i Święta: 08:00, 11:00, 12:30, 15:00,

Święta zniesione: 08:00, 18:00,

Dni powszednie: 18:00

ogoszenia 27.12.2020

ŚWIĘTEJ RODZINY 27 grudnia

 1. W czwartek przypada wspomnienie św. Sylwestra I, papieża. Nabożeństwo na zakończenie roku o godz. 17.30 odśpiewamy przebłagalne suplikacje oraz będziemy prosić Pana Boga o błogosławieństwo w nowym roku.

 2. W piątek rozpoczęcie nowego roku kalendarzowego, Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Porządek Mszy Świętych jak w każdą niedzielę.

 3. Do chorych z posługą sakramentalną w piątek udamy się od godz. 8.45, o godz. 15.00 na Mszy Św. pomodlimy się w intencji próśb i podziękowań przez wstawiennictwo Św. Faustyny i uszanujemy Jej relikwie. Prośby i podziękowania składać możemy przy ołtarzu Św. Józefa.

 4. W sobotę zapraszam na różaniec z Ruchem Rodzin Nazaretańskich o godz. 17.30.

 5. W następną niedzielę Msza Św. o godz. 8.00 w int. K.Ż.R., na Mszy Św. o godz. 15.00 pomodlimy się w int. pielgrzymów Pieszej Pielgrzymki Diecezji Radomskiej na Jasną Górę.

 6. Składam serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary indywidualnie, na tacę i na konto Parafii. Bóg zapłać za troskę o naszą Parafię.

 7. Bóg zapłać za choinki p. Gałeckiemu i za pomoc Anecie i Mirosławowi Wrzesień, Justynie Bartosiak, Krzysztofowi Czajkowskiemu, Elżbiecie i Annie Matuszewskim.

 8. Bóg zapłać za życzliwość podczas wizyt kolędowych w ubiegłych latach. Jeżeli ktoś mimo przeciwności chce przyjąć nas w najbliższym czasie, to proszę o zgłoszenie tego w zakrystii, tak, byśmy wspólnie mogli ustalić czas odwiedzin duszpasterskich, aby zanieść do Waszych domów i rodzin Boże błogosławieństwo.

 9. Solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia przekazuję serdeczne życzenia i dar modlitwy.