Parafia Rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Niedziela i Święta: 08:00, 11:00, 12:30, 15:00,

Święta zniesione: 08:00, 18:00,

Dni powszednie: 18:00

ogłoszenia 09.08.2020

DZIEWIĘTNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 9 sierpnia

  1. Dzisiaj na Mszy Św. o godz. 15.00 pomodlimy się w intencji Służby Zdrowia i uszanujemy relikwie Bł. Hanny Chrzanowskiej.

  2. Włączmy się w wielką modlitwę o trzeźwość naszego narodu. Zachęcam do daru abstynencji od wszelkich używek, zwłaszcza od alkoholu. Swoje zobowiązania proszę zapiszcie w Parafialnej Księdze Trzeźwości wyłożonej przy ołtarzu Matki Bożej.

  3. Zapraszam na godz. 21.00 na Apel Jasnogórski w łączności z pielgrzymami 42 Pieszej Pielgrzymki Diecezji Radomskiej na Jasną Górę. Apele będą do zakończenia pielgrzymki. Pielgrzymka zakończy się 13 sierpnia Mszą Św. o godz. 15.00 na Jasnej Górze.

  4. W czwartek Msza Św. o godz. 18.00 w int. Grupy Modlitwy rodziców za dzieci.

  5. W sobotę, 15 sierpnia, będziemy obchodzić Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Porządek Mszy Św. niedzielny. Do kościoła przynosimy bukiety ziół, kwiatów i warzyw, które zostaną pobłogosławione podczas każdej Mszy Świętej.

  6. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na dzisiejszą tacę oraz indywidualnie. Dziękuję wszystkim, którzy pomogli by w naszej jednej z najmniejszych parafii w Radomiu mogły odbyć się wielkie wydarzenia: spotkanie ogólnopolskie Wesele-Wesel oraz Msza Św. na rozpoczęcie 42 Pieszej Pielgrzymki Diecezji Radomskiej na Jasną Górę.

  7. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę pogodnego i pełnego Bożego błogosławieństwa przeżywania niedzieli. Solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia przekazuję serdeczne życzenia i dar modlitwy.