Parafia Rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego

 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size

Niedziela i Święta: 08:00, 11:00, 12:30, 15:00,

Święta zniesione: 08:00, 18:00,

Dni powszednie: 18:00

ogłoszenia 02.08.2020

 1. W tym miesiącu zwykle ze wszystkich stron Polski i Europy setki tysięcy pielgrzymów zdążały na Jasną Górę. W tym roku ze względu na panującą epidemię nie będzie możliwy liczny udział. Łączmy się w modlitwie z tymi, którzy podjęli trud wyjścia na pątnicze szlaki. Włączmy się też w wielką modlitwę o trzeźwość naszego narodu. Zachęcam do daru abstynencji od wszelkich używek, zwłaszcza od alkoholu. Swoje zobowiązania proszę zapiszcie w Parafialnej Księdze Trzeźwości wyłożonej przy ołtarzu Matki Bożej.

 2. Jutro Msza Św. o godz. 18.00 o Polskę zgodną z Wolą Bożą

 3. W czwartek, 6 sierpnia, Mszą Świętą w naszej Parafii o godz. 10.00, pod przewodnictwem Ks. Bpa Henryka Tomasika, rozpocznie się 42 Piesza Pielgrzymka Diecezji Radomskiej na Jasną Górę. Wszystkich zapraszam do zapisu do Grupy Pielgrzymów Duchowych. Zapisy w zakrystii po Mszy Św. Codziennie o godz. 21.00 zapraszamy na Apel Jasnogórski do naszego kościoła.

   

 4. W pierwszy piątek do chorych udamy się od godz. 8.30. Na Mszy Św. o godz. 18.00 pomodlimy się w intencji próśb i podziękowań do Św. Faustyny. Prośby i podziękowania złożyć można przy bocznym ołtarzu. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30.

 5. W następną niedzielę na Mszy Św. o godz. 15.00 pomodlimy się w intencji Służby Zdrowia.

 6. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na dzisiejszą tacę oraz indywidualnie.

 7. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę pogodnego i pełnego Bożego błogosławieństwa przeżywania niedzieli. Solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia przekazuję serdeczne życzenia i dar modlitwy.