Parafia Rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Niedziela i Święta: 08:00, 11:00, 12:30, 15:00,

Święta zniesione: 08:00, 18:00,

Dni powszednie: 18:00

ogloszenia 12.04.2020

NIEDZIELA WIELKANOCNA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

  1. Jutro Msze Święte w porządku niedzielnym.

  2. W tym tygodniu w liturgii trwa oktawa Zmartwychwstania Pańskiego, a to oznacza, że nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych w najbliższy piątek, ponieważ uroczystości znoszą ten obowiązek.

  3. Dzisiaj i jutro Nowenna do Bożego Miłosierdzia o godz.14.30 w pozostałe dni o godz. 17.45

  4. W przyszłą niedzielę Święto Miłosierdzia Bożego to Uroczystość Odpustu naszej Parafii.

  5. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby naszej Parafii.

  6. Trudna i skomplikowana jest ta rzeczywistość w jakiej przyszło nam żyć. Niech światło wielkanocnego poranka przenika nasze codzienne życie. Wszystkim życzymy pogodnego i pełnego Bożego błogosławieństwa przeżywania tych świątecznych dni. Wszystkim życzę dobrej niedzieli. Solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia przekazuję serdeczne życzenia i dar modlitwy. Szczęść Boże.