Parafia Rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego

 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size

Niedziela i Święta: 08:00, 11:00, 12:30, 15:00,

Święta zniesione: 08:00, 18:00,

Dni powszednie: 18:00

ogloszenia 22.03.2020

 

Czwarta niedziela wielkiego postu 22 marca

 1. Kościół wzywa nas do abstynencji, jako wynagrodzenie za grzechy pijaństwa i aby uprosić uwolnienie od nałogu bliźnich. Księga trzeźwości wyłożona jest przy bocznym ołtarzu matki bożej byśmy wpisywali swoje zobowiązania.

 2. Dzisiaj na mszy św. o godz. 15.00 przedstawimy prośby i podziękowania przez wstawiennictwo św. Jana pawła ii. Prośby i podziękowania można wypisać na kartkach i złożyć przy bocznym ołtarzu. Po mszy św. katecheza dla narzeczonych „droga do szczęśliwego małżeństwa”.

 3. W piątek o godz. 17.30 „droga krzyżowa”. W niedziele o godz. 14.30 nabożeństwo „gorzkie żale”. Pamiętajmy o osobistych umartwieniach, a także o specjalnych postanowieniach na wielki post.

 4. W środę uroczystość zwiastowania pańskiego, jak każdego 25-go, msza św. o godzinie 18.00 w intencji trzeźwości.

 5. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę i indywidualnie. Bóg zapłać za troskę o naszą parafię

 6. Solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia przekazuję serdeczne życzenia i dar modlitwy.

 1. Kościół wzywa nas do abstynencji, jako wynagrodzenie za grzechy pijaństwa i aby uprosić uwolnienie od nałogu bliźnich. Księga trzeźwości wyłożona jest przy bocznym ołtarzu Matki Bożej byśmy wpisywali swoje zobowiązania.

 2. Dzisiaj na Mszy Św. o godz. 15.00 przedstawimy prośby i podziękowania przez wstawiennictwo Św. Jana Pawła II. Prośby i podziękowania można wypisać na kartkach i złożyć przy bocznym ołtarzu. Po Mszy Św. katecheza dla narzeczonych „Droga do szczęśliwego małżeństwa”.

 3. W piątek o godz. 17.30 „Droga krzyżowa”. W niedziele o godz. 14.30 nabożeństwo „Gorzkie Żale”. Pamiętajmy o osobistych umartwieniach, a także o specjalnych postanowieniach na Wielki Post.

 4. W środę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, jak każdego 25-go, Msza Św. o godzinie 18.00 w intencji trzeźwości.

 5. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę i indywidualnie. Bóg zapłać za troskę o naszą Parafię.

 6. Solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia przekazuję serdeczne życzenia i dar modlitwy.