Parafia Rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego

 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size

Niedziela i Święta: 08:00, 11:00, 12:30, 15:00,

Święta zniesione: 08:00, 18:00,

Dni powszednie: 18:00

ogłoszenia duszpasterskie 29.12.2019

ŚWIĘTEJ RODZINY 29 grudnia

 1. We wtorek przypada wspomnienie św. Sylwestra I, papieża. Nabożeństwo na zakończenie roku o godz. 17.30 odśpiewamy przebłagalne suplikacje za grzechy popełnione w kończącym się roku kalendarzowym 2019 oraz będziemy prosić Pana Boga o błogosławieństwo w nowym roku. Zachęcam do licznego udziału w tym nabożeństwie i Mszy Świętej o godz. 18.00.

 2. W środę rozpoczęcie nowego roku kalendarzowego, Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Porządek Mszy Świętych jak w każdą niedziele.

 3. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota. Do chorych z posługą sakramentalną w piątek udamy się od godz. 8.30, o godz. 18.00 na Mszy Św. pomodlimy się w intencji próśb i podziękowań przez wstawiennictwo Św. Faustyny z uszanowaniem relikwii. Prośby i podziękowania do Św. Faustyny składać możemy przy ołtarzu Św. Józefa. Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie z uzależnień od godz. 17.00 prowadzona przez Wspólnotę Przyjaciół Przenajświętszej Krwi.

 4. W sobotę zapraszam na różaniec z Ruchem Rodzin Nazaretańskich o godz. 17.30.

 5. W następną niedzielę Msza Św. o godz. 8.00 w int. K.Ż.R., na Mszy Św. o godz. 15.00 pomodlimy się w int. pielgrzymów Pieszej Pielgrzymki Diecezji Radomskiej na Jasną Górę.

 6. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę i indywidualnie. Bóg zapłać za choinki p. Gałeckiemu i za pomoc Angelice, Anecie i Mirosławowi Wrzesień, Justynie Bartosiak, Krzysztofowi Czajkowskiemu, Elżbiecie i Annie Matuszewskim.

 7. Trwają odwiedziny duszpasterskie. Pragniemy odwiedzić Was, aby zanieść do Waszych domów i rodzin Boże błogosławieństwo. Plan wizyty duszpasterskiej…

 8. Solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia przekazuję serdeczne życzenia i dar modlitwy.