Parafia Rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Niedziela i Święta: 08:00, 11:00, 12:30, 15:00,

Święta zniesione: 08:00, 18:00,

Dni powszednie: 18:00

Ogłoszenia duszpasterskie 2.06.2019

WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE   2 czerwca

1.  Dzisiaj Msza Św.  o godz. 15.00 w int. uczestników pielgrzymki autokarowej na Jasną Górę zorganizowanej przez Klub Seniora oraz pomodlimy się w int. pielgrzymów Pieszej Pielgrzymki Diecezji Radomskiej na Jasną Górę.

2.  Dzisiaj po Mszy Św.  o godz. 15.00 odbędzie się festyn parafialny. Wszystkich dzieci, młodzież i dorosłych bardzo serdecznie zapraszam

3.  W tym tygodniu pierwszy czwartek i piątek. Do chorych w piątek udamy się od godz. 8.30, o godz. 18.00  na Mszy Św. pomodlimy się  w intencji próśb  i podziękowań przez wstawiennictwo Św. Faustyny i uszanujemy relikwie. Prośby i podziękowania do Św. Faustyny składać możemy przy ołtarzu Św. Józefa. Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą  o uzdrowienie z uzależnień od godz. 17.00 prowadzona przez Wspólnotę Przyjaciół Przenajświętszej Krwi.

4.  Jutro o godz. 18.00 Msza Św. o Polskę zgodną z Wolą Bożą.

 

5.  W następną niedzielę na Mszy Św. o godz. 15.00 pomodlimy się w intencji Służby Zdrowia i będziemy mogli uszanować relikwie Bł. Hanny Chrzanowskiej.

6.  Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone indywidualnie oraz na dzisiejszą tacę. Za tydzień taca gospodarcza. Bóg zapłać za troskę o naszą Parafię.

7.  Wczoraj pożegnaliśmy +Elżbietę Kupisz. Pomódlmy się w Jej intencji …

8. Wszystkim  Parafianom i Gościom życzę  pogodnego i pełnego Bożego błogosławieństwa przeżywania niedzieli. Solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia przekazuję serdeczne życzenia i dar modlitwy. Szczęść Boże.