Parafia Rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego

 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size

Niedziela i Święta: 08:00, 11:00, 12:30, 15:00,

Święta zniesione: 08:00, 18:00,

Dni powszednie: 18:00

Ogłoszenia duszpasterskie 21.04.2019

NIEDZIELA WIELKANOCNA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

 1. Jutro   Msze Święte w porządku niedzielnym.
 2. W tym tygodniu w liturgii trwa oktawa Zmartwychwstania Pańskiego, a to oznacza, że nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych w najbliższy piątek, ponieważ uroczystości znoszą ten obowiązek.
 3. Jutro na Mszy Św. o godz. 15.00 pomodlimy się w intencji próśb i podziękowań przez wstawiennictwo Św. Jana Pawła II. Swoje prośby i podziękowania wypisane na kartkach złożyć możemy przy bocznym ołtarzu.
 4. Dzisiaj i jutro Nowenna do Bożego Miłosierdzia o godz.14.30 w pozostałe dni o godz.  17.30.
 5. W czwartek, jak każdego 25-go, na Mszy Św. o godz. 18.00 pomodlimy się o trzeźwość
 6. W przyszłą niedzielę Święto Miłosierdzia Bożego to Uroczystość Odpustu naszej Parafii. Zapraszam na uroczystą sumę o godz. 12.30, której będzie przewodniczył ks. Dariusz Sadkowski. Msza Św. o godz. 15.00 z racji imienin ks. prof. Marka Dziewieckiego i ks. kan. Jerzego Kłuska.
 7. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone indywidualnie oraz na dzisiejszą tacę. Dziękuję za pomoc p. Anecie Wrzesień, p. Krzysztofowi Czajkowskiemu, Erykowi Jurkowskiemu, p. Tomaszowi Boczkowi, p. organistce Małgorzacie, ministrantom i wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie i dobre przeżycie Uroczystości Zmartwychwstania. Bóg zapłać.
 8. We środę  pogrzeb +Mari Frączek. Pomódlmy się w Jej intencji…
 9. Wszystkim naszym Parafianom i Gościom życzymy pogodnego i pełnego Bożego błogosławieństwa przeżywania tych świątecznych dni. Wszystkim życzę dobrej niedzieli. Solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia przekazuję serdeczne życzenia i dar modlitwy. Szczęść Boże.