Parafia Rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego

 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size

Niedziela i Święta: 08:00, 11:00, 12:30, 15:00,

Święta zniesione: 08:00, 18:00,

Dni powszednie: 18:00

Ogłoszenia duszpasterskie 30.12.2018

ŚWIĘTEJ RODZINY  30 grudnia

 1. W Świętej Rodzinie mamy wzór i oparcie dla naszych rodzin, dlatego powierzamy je Jej opiece, a w szczególności dzisiejszych jubilatów, którym gratulujemy dotychczasowej współpracy z łaską sakramentu małżeństwa i życzymy wytrwania w zobowiązaniach przyjętych w dniu ślubu.
 2. Jutro przypada wspomnienie św. Sylwestra I, papieża. Nabożeństwo na zakończenie roku o godz. 17.30 odśpiewamy przebłagalne suplikacje za grzechy popełnione w kończącym się roku kalendarzowym 2018 oraz będziemy prosić Pana Boga  o błogosławieństwo w nowym roku. Zachęcam do licznego udziału w tym nabożeństwie i Mszy Świętej o godz. 18.00.
 3. We wtorek rozpoczęcie nowego roku kalendarzowego 2018, Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi i Światowy Dzień Modlitw o Pokój. Porządek Mszy Świętych jak w każdą  niedziele.
 4. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota. Do chorych z posługą sakramentalną w piątek udamy się od godz. 8.30, o godz. 18.00  na Mszy Św. pomodlimy się w intencji próśb  i podziękowań przez wstawiennictwo Św. Faustyny z uszanowaniem relikwii. Prośby i podziękowania do Św. Faustyny składać możemy przy ołtarzu Św. Józefa. Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie z uzależnień od godz. 17.00 prowadzona przez Wspólnotę Przyjaciół Przenajświętszej Krwi.
 5. W następną niedzielę Uroczystość Objawienia Pańskiego, zwana Świętem Trzech Króli. Porządek Mszy Św. jak w niedziele. Błogosławieństwo kredy i kadzidła na każdej Mszy Św.
 6. W przyszłą niedzielę Msza Św. o godz. 8.00 w int. K.Ż.R.
 7. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę i indywidualnie. Bóg zapłać za choinki p. Gałeckiemu i za pomoc Anecie i Mirosławowi Wrzesień, Justynie Bartosiak, Juli Sulisz Krzysztofowi Czajkowskiemu
 8. Trwają odwiedziny duszpasterskie. Pragniemy odwiedzić Was, aby zanieść do Waszych domów i rodzin Boże błogosławieństwo. Plan wizyty duszpasterskiej…
 9. Solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia przekazuję serdeczne życzenia i dar modlitwy.