Parafia Rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego

 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size

Niedziela i Święta: 08:00, 11:00, 12:30, 15:00,

Święta zniesione: 08:00, 18:00,

Dni powszednie: 18:00

Ogłoszenia duszpasterskie 1.04.2018

NIEDZIELA WIELKANOCNA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

 1. Jutro Msze Święte w porządku niedzielnym.
 2. W tym tygodniu w liturgii trwa oktawa Zmartwychwstania Pańskiego, a to oznacza, że nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych w najbliższy piątek, ponieważ uroczystości znoszą ten obowiązek.
 3. Jutro Msza Św. o godz. 15.00 O Polskę zgodną z Wolą Bożą
 4. Dzisiaj i jutro Nowenna do Bożego Miłosierdzia o godz.14.30 w pozostałe dni o godz.  17.30.
 5. W przyszłą niedzielę Święto Miłosierdzia Bożego to Uroczystość Odpustu naszej Parafii. Zapraszam na uroczystą sumę o godz. 12.30, której będzie przewodniczył ks. Stanisław Sikorski. Wystąpi zespół „SANCTUS” z Gdańska, który po Mszach Świętych rozprowadzał będzie swoje płyty.
 6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.   W pierwszy piątek  od godz. 8.30 udamy się do chorych, od godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie z uzależnień. Msza Św.  o godz. 18.00 zbiorowa w int. próśb i podziękowań do Św. Faustyny. Swoje prośby i podziękowania składać możemy przy bocznym ołtarzu. Nabożeństwo pierwszosobotnie połączone z różańcem prowadzonym przez Ruch Rodzin Nazaretańskich o godz. 17.00.
 7. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone indywidualnie oraz na dzisiejszą tacę. Dziękuję za pomoc p. Anecie, p. Krzysztofowi,  p. Tomaszowi Boczkowi, p. Filipowi Kozerze, ministrantom i wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie i dobre przeżycie Uroczystości Zmartwychwstania. Bóg zapłać.
 8. We wtorek Msze pogrzebowe +Czesława Krakowiaka i +Mari Machalskiej. Pomódlmy się w Ich intencji…
 9. Wszystkim naszym Parafianom i Gościom życzymy pogodnego i pełnego Bożego błogosławieństwa przeżywania tych świątecznych dni. Wszystkim życzę dobrej niedzieli. Solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia przekazuję serdeczne życzenia i dar modlitwy. Szczęść Boże.

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

Arkadiusz Stempień z par. tutejszej zam. ul. Wieniawskiego i  Aleksandra Kaczmarska z par.Św. Józefa  w Radomiu, zam. ul. Radostowska

Paweł Krzysztof Wójcik z par. tutejszej, zam. ul.Fundowicza i  Aleksandra Halina Skurzyńska z par.  Chrystusa Dobrego Pasterza w Radomiu zam.ul. Posłów Greckich

Jacek Tatar z par. tutejszej zam. ul. Krychnowicka i Anna Maj z par. MB Częstochowskiej w Radomiu zam. ul. Instalatorów

Paweł Artur Płatos, z par.  MB Bolesnej w Radomiu zam.ul.Trzcinowa i Małgorzata Nagrodzka, z par. tutejszej zam. ul.Fundowicza

Michał Krzyżanowski z par. tutejszej zam. ul.Krychnowicka i Ewelina Klaudia Laskowska z par.  Chrystusa Dobrego Pasterza w Radomiu zam.ul.Osiedlowa