Parafia Rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Niedziela i Święta: 08:00, 11:00, 12:30, 15:00,

Święta zniesione: 08:00, 18:00,

Dni powszednie: 18:00

Ogłoszenia duszpasterskie 31.12.2017

ŚWIĘTEJ RODZINY - 31 grudnia

1.  Dziś – niedziela w oktawie Narodzenia Pańskiego a zarazem święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. W Świętej Rodzinie mamy wzór i oparcie dla naszych rodzin.

2.  Jutro rozpoczęcie nowego roku kalendarzowego 2018, Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi i Światowy Dzień Modlitw o Pokój. Porządek Mszy Świętych jak w każdą  niedziele. Msza Św. o godz. 15.00 O POLSKĘ ZGODNĄ Z WOLĄ BOŻĄ.

3.  W tym tygodniu przypadają również pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota. Do chorych z posługą sakramentalną w piątek udamy się od godz. 8.30, o godz. 18.00 Msza Św. zbiorowa w intencji próśb i podziękowań przez wstawiennictwo Św. Faustyny z uszanowaniem relikwii. Prośby i podziękowania do Św. Faustyny składać możemy przy ołtarzu Św. Józefa. Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie z uzależnień od godz. 17.00 prowadzona przez Wspólnotę Przyjaciół Przenajświętszej Krwi.

4.  W sobotę Uroczystość Objawienia Pańskiego, zwana Świętem Trzech Króli. Porządek Mszy Świętych jak w niedziele.

Błogosławieństwo kredy i kadzidła na każdej Mszy Św.

5.  W przyszłą niedzielę Msza Św. o godz. 8.00 w int. K.Ż.R.

6.  Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę i indywidualnie.

7.  Trwają odwiedziny duszpasterskie. Pragniemy odwiedzić Was, aby zanieść do Waszych domów i rodzin Boże błogosławieństwo. Plan wizyty duszpasterskiej…

8.  Solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia przekazuję serdeczne życzenia i dar modlitwy.