Parafia Rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Niedziela i Święta: 08:00, 11:00, 12:30, 15:00,

Święta zniesione: 08:00, 18:00,

Dni powszednie: 18:00

Ogłoszenia duszpasterskie 24.09.2017

DWUDZIESTA PIĄTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 24 września

1. Dziś Parafialny Kongres Trzeźwości.

2. Dziś o godz. 12.00 spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Spowiedzi i Komunii Św. Spotkanie kandydatów do bierzmowania o godz. 14.30.

3. Zapraszam jutro na Diecezjalny Kongres Trzeźwości.

4. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Już dzisiaj zachęcam wszystkich parafian: dzieci, młodzież i dorosłych, do licznego udziału w codziennej Mszy Świętej i w nabożeństwie różańcowym, które w naszym kościele będziemy celebrowali codziennie o godz. 17.30 a w niedziele o godz. 14.30.

5. W przyszłą niedzielę Msza Św. o godz. 8.00 w int. K.Ż.R.

6. Bilety do kina na film „Fatima. Ostatnie objawienie” będą do odebrania w następną niedzielę. Kto chciałby jeszcze się wybrać zapisy dziś i jutro w zakrystii.

7. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na dzisiejszą tacę gospodarczą i indywidualnie. Bóg zapłać.

8. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę pogodnego i pełnego Bożego błogosławieństwa przeżywania niedzieli. Solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia przekazuję serdeczne życzenia i dar modlitwy.

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

Dariusz Dujka, par. tutejsza, zam. ul. Krychnowicka i Ewelina Kłosińska, par. Młodocin, zam. Augustów

Przemysław Natorski, par. tutejsza, zam. ul. Czajkowskiego i Magdalena Grażyna Natorska zd. Mazur, par. tutejsza, zam. ul. Czajkowskiego

Dawid Artur Paustjan, par. tutejsza, zam. ul. Starokrakowska i Magdalena Jarząbek, par. Św. Trójcy w Białobrzegach, zam. ul. Rzemieślnicza