Parafia Rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Niedziela i Święta: 08:00, 11:00, 12:30, 15:00,

Święta zniesione: 08:00, 18:00,

Dni powszednie: 18:00

Ogłoszenia duszpasterskie 03.09.2917

DWUDZIESTA DRUGA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 3 września

1. Jutro Msza Św. na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego o godz. 9.00. Rozpocznijcie z Bogiem nowy rok Kochani Rodzice, Nauczyciele, pracownicy szkoły, Kochane dzieci i Kochana młodzieży. Spowiedź Św. dzisiaj i jutro na Mszach Św.

2. Jutro, jak w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca, Msza Św. o godz. 18.00 O POLSKĘ ZGODNĄ Z WOLĄ BOŻĄ.

3. W pierwszy czwartek modlimy się za kapłanów i o nowe powołania kapłańskie i zakonne, zwłaszcza z naszej Parafii. Po Mszy Św. o godz. 18.00 spotkanie dla ministrantów, scholii i kandydatów.

4. W piątek, 8 września, obchodzimy jedno z najstarszych świąt maryjnych: Narodzenie Najświętszej Maryi Panny. W naszej polskiej tradycji znane jest jako święto Matki Bożej Siewnej.

5. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na dzisiejszą tacę i indywidualnie. 5 wpłat na kwotę 550 zł. Bóg zapłać. Za tydzień taca gospodarcza.

6. Ks. Biskup mianował ks. Konrada Wójcika z dniem 1 września wikariuszem naszej Parafii. Bardzo się z tego cieszę. Pomódlmy się w intencji Ks. Konrada.

7. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę pogodnego i pełnego Bożego błogosławieństwa przeżywania niedzieli. Solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia przekazuję serdeczne życzenia i dar modlitwy.

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

Rafał Stempień, par. tutejsza, zam. ul. Wieniawskiego i Paulina Judyta Rychlicka par. Św. Wojciecha w Kowali, zam. Parznice

Łukasz Kaczmarski, par. tutejsza, zam. ul. Szydłowiecka i Dorota Trybulska, par. Kończyce zam. Kończyce Kol.

Kinga Ewa Szymczyk, par. tutejsza, zam. ul. Tokarska i Stanisław Dąbrowski, par. Św. Bartłomieja we Wsoli, zam. Gózdek