Parafia Rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Niedziela i Święta: 08:00, 11:00, 12:30, 15:00,

Święta zniesione: 08:00, 18:00,

Dni powszednie: 18:00

Ogłoszenia duszpasterskie 13.08.2017

DZIEWIĘTNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 13 sierpnia

1. Włączmy się w wielką modlitwę o trzeźwość naszego narodu. Zachęcam do daru całkowitej lub czasowej abstynencji od wszelkich używek, zwłaszcza od alkoholu. Swoje zobowiązania proszę zapiszcie w Parafialnej Księdze Trzeźwości wyłożonej przy ołtarzu Matki Bożej.

2. Dzisiaj zapraszamy na godz. 21.00 na Apel Jasnogórski w łączności z pielgrzymami Pieszej Pielgrzymki Diecezji Radomskiej na Jasną Górę.

3. W najbliższy wtorek, 15 sierpnia, będziemy obchodzić uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Porządek Mszy Święty niedzielny. Na wtorkową liturgię do kościoła przynosimy bukiety ziół, kwiatów i warzyw, które zostaną tu pobłogosławione podczas każdej Mszy Świętej. Będzie dodatkowa Msza Święta o godz. 19.00 na rozpoczęcie Różańcowego Jerycha. Program Różańcowego Jerycha…

4. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na dzisiejszą tacę i indywidualnie. Bóg zapłać.

5. Zapraszamy na pielgrzymkę autokarową do Chorwacji w dniach 26.08. – 01.09.2017 roku

6. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę pogodnego i pełnego Bożego błogosławieństwa przeżywania niedzieli. Solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia przekazuję serdeczne życzenia i dar modlitwy.

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

Jan Słomka, par. tutejsza, zam. ul. Potkanowska i Magdalena Wosztyl par. MB Częstochowskiej w Radomiu, zam. ul. Folwarczna

Norbert Frąk, par. tutejsza, zam. ul. Okrężna i Maria Polakiewicz, par. tutejsza, zam. ul. Okrężna