Parafia Rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Niedziela i Święta: 08:00, 11:00, 12:30, 15:00,

Święta zniesione: 08:00, 18:00,

Dni powszednie: 18:00

Ogłoszenia duszpasterskie 11.06.2017

NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY 11 czerwca

1. We wtorek Msza Św. o godz. 18.00 w int. Grupy Modlitwy Rodziców za dzieci

2. Codziennie po Mszy Św. o godz. 18.00 nabożeństwa do Serca Pana Jezusa.

3. W czwartek Boże Ciało Msze Święte o godz. 8.00, 11.00, 15.00 i 9.30 w szpitalu. Ponawiam prośbę o pomoc w zorganizowaniu procesji. Mszy Św. o godz. 15.00 będzie przewodniczył ks. dr Sławomir Płusa, egzorcysta i moderator Odnowy w Duchu Św. i po tej Mszy Św. ok. godz. 16.00 udamy się z procesją eucharystyczną do Muzeum Wsi Radomskiej. Bardzo proszę o przygotowanie ołtarza rodziców dzieci, które w tym roku przystąpiły do Pierwszej Spowiedzi i Komunii Św. i tych, które miały Rocznicę. Proszę by drugi ołtarz przygotowali tworzący grupy parafialne, szczególnie K.Ż.R. Dwa kolejne ołtarze na terenie Muzeum Wsi Radomskiej przygotują twórcy ludowi. Na zakończenie odbędzie się koncert ewangelizacyjny z modlitwą uwielbienia.

4. W procesji eucharystycznej będziemy podążali codziennie po Mszy Św. o godz. 18.00 przez całą tak zwaną oktawę Bożego Ciała. Nie sprawiajmy Chrystusowi zawodu obojętnością czy lenistwem. Jak On pragnie być blisko nas, tak my przychodźmy jak najczęściej do Niego.

5. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na dzisiejszą tacę oraz indywidualnie. Bóg zapłać. Za tydzień taca gospodarcza

6. W tym tygodniu pożegnaliśmy +Piotra Wicika. Pomódlmy się …

7. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę pogodnego i pełnego Bożego błogosławieństwa przeżywania niedzieli. Solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia przekazuję serdeczne życzenia i dar modlitwy.

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

Mariusz Molendowski, par. tutejsza, zam. ul. Kosynierów i Ewelina Mucha, par. Św. Pawła Ap., zam. Radom ul. Grota Roweckiego