Parafia Rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Niedziela i Święta: 08:00, 11:00, 12:30, 15:00,

Święta zniesione: 08:00, 18:00,

Dni powszednie: 18:00

Ogłoszenia duszpasterskie 07.05.2017

CZWARTA NIEDZIELA WIELKANOCY 7 maja 2017

1. Dziś Światowy dzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Gościmy Księdza Jana pochodzącego z Chin, który jest duszpasterzem Chińczyków.

2. Nabożeństwa majowe codziennie o godz.17.30, w niedziele o godz. 14.30. Weźmy udział w tym modlitewnym uwielbieniu Maryi. W tak wielu sprawach możemy i powinniśmy prosić o Jej wstawiennictwo.

3. W najbliższy poniedziałek, 8 maja, przypada uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.

4. W piątek o godz.16.30 spotkanie dzieci przygotowujących się do Pierwszej Spowiedzi i Komunii Św.

5. W sobotę dzień skupienia Ruchu Rodzin Nazaretańskich.

6. W sobotę, 13 maja, w liturgii wspominamy Matkę Bożą Fatimską. Zawierzmy Maryi nasze rodziny i nasze codzienne sprawy. Msza Św. o godz. 18.00 w int. Grupy Modlitwy rodziców za dzieci. Po Mszy Świętej będzie nabożeństwo majowe połączone z nabożeństwem fatimskim.

7. W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 spotkanie dotyczące pielgrzymki autokarowej do Chorwacji /5-12 czerwca/. Zapraszam również na pielgrzymkę do Fatimy z okazji setnej rocznicy objawień. Bliższe informacje w zakrystii.

8. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone indywidualnie oraz na dzisiejszą tacę. Za tydzień taca gospodarcza. Bóg zapłać.

9. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę pogodnego i pełnego Bożego błogosławieństwa przeżywania niedzieli. Solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia przekazuję serdeczne życzenia i dar modlitwy. Szczęść Boże.

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

Paweł Adam Kula, par. tutejsza, zam. ul. Ogińskiego i Anna Maria Sołtysiak, par. Świętego Krzyża w Radomiu Michał

Maciej Grabowski, par. Św. Jakuba w Warszawie i Dominika Beata Fic, par. tutejsza, zam. ul. Odlewnicza