Parafia Rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Niedziela i Święta: 08:00, 11:00, 12:30, 15:00,

Święta zniesione: 08:00, 18:00,

Dni powszednie: 18:00

15 GRUDNIA – NIEDZIELA

8.00 +Jerzy Pastuszka

11.00 +Tadeusz Boczek

11.00 +Genowefę i Andrzeja, Józefę i Antoniego Żurawskich

12.30 +Włodzimierza Kwietniewskiego

12.30 +dra Leszka Więckowskiego w 5 rocz.śm.

15.00 +Aleksandrę i Mieczysława Głowackich

15.00 +Marcina, Julię Lesisz, Jana, Stanisławę Osińskich, Mariannę Fijołek 16.00 Osób Niepełnosprawnych, Ich Rodzin i Przyjaciół

16 GRUDNIA – PONIEDZIAŁEK

18.00 +Tadeusza Boczka - od uczestników pogrzebu

17 GRUDNIA – WTOREK

18.00 +Tadeusza Boczka - od uczestników pogrzebu

18 GRUDNIA – ŚRODA

18.00 Dz-bł w 40 rocz.urodzin Marcina Gawryjołka

19 GRUDNIA – CZWARTEK

18.00 +Tadeusza Boczka - od uczestników pogrzebu

20 GRUDNIA – PIĄTEK REKOLEKCJE

18.00 +Tadeusza Boczka - od uczestników pogrzebu

18.00 +Elżbietę Kowalską - od uczestników pogrzebu

 

21 GRUDNIA –SOBOTA REKOLEKCJE

SPOWIEDŹ ŚW. godz. 8.00-10.30 i 15.30-18.00

9.00 +Sławomira Traczyka - od uczestników pogrzebu

10.30 +Tadeusza Boczka - od uczestników pogrzebu

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

16.30 +Włodzimierza Kwietniewskiego - od uczestników pogrzebu

18.00 +Jerzego Pastuszkę – od uczestników pogrzebu

22 GRUDNIA – NIEDZIELA REKOLEKCJE

8.00 +Zofię, Kazimierza Widorowskich, Witolda Szymczaka

11.00 +Krzysztofa Draba – od rodziny Wolnych

12.30 +Włodzimierza Kwietniewskiego

14.00 występ zespołu COOLĘDNICY

Spotkanie opłatkowe środowisk trzeźwościowych

15.00 Dz-bł z racji imienin J.E. ks. bpa Adama Odzimka

15.00 +Zbigniewa Malmona

W int.próśb i podziękowań przez wstawiennictwo Św. Jana Pawła II z uszanowaniem Jego relikwii

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

17 LISTOPADA – NIEDZIELA

8.00 +Krystynę Śmigielską w 5 rocz.śm.

11.00 +Tadeusza Kowalika w 22 rocz.śm.

11.00 +Włodzimierza Węgrzyckiego w 15 rocz.śm. Irenę Węgrzycką w 7 rocz.śm.

12.30 Dz-bł w 35 rocz.urodzin Michała Słomki

15.00 Dz-bł z racji imienin Ks. Konrada Wójcika

    1. Osób Niepełnosprawnych, Ich Rodzin i Przyjaciół

       

18 LISTOPADA – PONIEDZIAŁEK

    1. +Iwonę Stefańską – od uczestników pogrzebu

       

19 LISTOPADA – WTOREK

    1. +Elżbietę Kupisz – od uczestników pogrzebu

       

20 LISTOPADA – ŚRODA

    1. +Iwonę Stefańską – od uczestników pogrzebu

       

21 LISTOPADA – CZWARTEK

    1. +Elżbietę Kupisz – od uczestników pogrzebu

       

22 LISTOPADA – PIĄTEK

18.00 +Zbigniewa Malmona – od uczestników pogrzebu

W int.próśb i podziękowań przez wstawiennictwo Św. Jana Pawła II z uszanowaniem Jego relikwii

 

23 LISTOPADA –SOBOTA

17.30 +Sławomira Traczyka – od uczestników pogrzebu 18.00 +Elżbietę Kupisz – od uczestników pogrzebu

    1.  

       

24 LISTOPADA – NIEDZIELA

8.00 +Jadwigę i Bogusława / 4 rocz.śm./ Konarskich

8.00 +Wiesławę Jurys – od męża, córki, synów, synowej, wnuczków, prawnuczki, koleżanek +Edwarda i Zofię Jurys

11.00 +Romana Moszumańskiego

11.00 +Annę i Antoniego Wnukowskich

12.30 +Zdzisława Korcza w 20 rocz.śm.

12.30 +Wacława Molgę w 1 rocz.śm.

15.00 +zm w czyśćcu cierpiących – od Grupy Modlitwy rodziców za dzieci