Parafia Rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Niedziela i Święta: 08:00, 11:00, 12:30, 15:00,

Święta zniesione: 08:00, 18:00,

Dni powszednie: 18:00

7 MARCA – NIEDZIELA

8.00 K.Ż.R.

11.00 +Tadeusz Tkaczyk w 15 rocz.śm., zm. z rodz. Kaimów i Tkaczyków

11.00 +Kazimierza Malika w 6 rocz.śm.

12.30 +Wandę, Katarzynę, Romana Zawiszów i zm. z rodziny

12.30 +Jana Śpiewaka, Mariannę i Franciszka Suligowskich, Jana i Mariannę Nejman 14.30 Gorzkie żale

15.00 +Bogusława Cieślika w 5 rocz.śm.

15.00 +Bronisławę Dąbrowską - gregorianka

w int. pielgrzymów Pieszej Pielgrzymki Diecezji Radomskiej na Jasną Górę

8 MARCA – PONIEDZIAŁEK

17.30 +Mariana Krakowiaka – od uczestników pogrzebu

18.00 +Bronisławę Dąbrowską - gregorianka

9 MARCA – WTOREK

18.00 +Bronisławę Dąbrowską - gregorianka

10 MARCA – ŚRODA

18.00 +Bronisławę Dąbrowską - gregorianka

11 MARCA – CZWARTEK

17.30 +Bronisławę Dąbrowską - gregorianka

18.00 +Adama Adamczyka

12 MARCA – PIĄTEK

17.00 +Krystynę Bednarczyk – od uczestników pogrzebu

17.30 Droga krzyżowa

18.00 +Bronisławę Dąbrowską - gregorianka

13 MARCA – SOBOTA

18.00 +Bronisławę Dąbrowską - gregorianka

 

14 MARCA – NIEDZIELA

8.00 +Jerzego Głowę w 4 m-c po śm., Marię i Edwarda Głowa

11.00 +Bronisławę Dąbrowską - gregorianka

11.00 +Aleksandrę i Adama Wojtalów

12.30 +Kazimierę Strzałkowską

14.30 Gorzkie żale

15.00 +Genowefę, Kazimierza, Eugeniusza, Karola Michałowskich, Barbarę Korycińską

15.00 +Marię Alberską w 25 rocz.śm., Józefę, Stanisława Alberskich, Helenę i Tadeusza Rybskich, Franciszka Stańczyka

w int. Służby Zdrowia

 

17 LISTOPADA – NIEDZIELA

8.00 +Krystynę Śmigielską w 5 rocz.śm.

11.00 +Tadeusza Kowalika w 22 rocz.śm.

11.00 +Włodzimierza Węgrzyckiego w 15 rocz.śm. Irenę Węgrzycką w 7 rocz.śm.

12.30 Dz-bł w 35 rocz.urodzin Michała Słomki

15.00 Dz-bł z racji imienin Ks. Konrada Wójcika

    1. Osób Niepełnosprawnych, Ich Rodzin i Przyjaciół

       

18 LISTOPADA – PONIEDZIAŁEK

    1. +Iwonę Stefańską – od uczestników pogrzebu

       

19 LISTOPADA – WTOREK

    1. +Elżbietę Kupisz – od uczestników pogrzebu

       

20 LISTOPADA – ŚRODA

    1. +Iwonę Stefańską – od uczestników pogrzebu

       

21 LISTOPADA – CZWARTEK

    1. +Elżbietę Kupisz – od uczestników pogrzebu

       

22 LISTOPADA – PIĄTEK

18.00 +Zbigniewa Malmona – od uczestników pogrzebu

W int.próśb i podziękowań przez wstawiennictwo Św. Jana Pawła II z uszanowaniem Jego relikwii

 

23 LISTOPADA –SOBOTA

17.30 +Sławomira Traczyka – od uczestników pogrzebu 18.00 +Elżbietę Kupisz – od uczestników pogrzebu

    1.  

       

24 LISTOPADA – NIEDZIELA

8.00 +Jadwigę i Bogusława / 4 rocz.śm./ Konarskich

8.00 +Wiesławę Jurys – od męża, córki, synów, synowej, wnuczków, prawnuczki, koleżanek +Edwarda i Zofię Jurys

11.00 +Romana Moszumańskiego

11.00 +Annę i Antoniego Wnukowskich

12.30 +Zdzisława Korcza w 20 rocz.śm.

12.30 +Wacława Molgę w 1 rocz.śm.

15.00 +zm w czyśćcu cierpiących – od Grupy Modlitwy rodziców za dzieci